Når som helst - Personlig - Overalt
Tyskland

Hovedsted Tyskland

Manuel Günther
Administrerende direktør, bryggingsutstyr

manuel@eight-degree.com
+49 (0) 170 29 27 26 3
Florian Günther
Administrerende direktør, fyllingsteknologi

florian@eight-degree.com
+49 (0) 174 666 3436
Florian Graßl
Brewmaster, tekniker
Manuela Günther
Regnskap, ansatte
Slovenia

Brewiks produksjon

Damir Imširović
Administrerende direktør

damir@mithraeum.si
Denis Imširović
Brewmaster, tekniker

denis.imsirovic@vizir.si
Mojca Kokalj Imširović
Markedsføring

mojca@mithraeum.si
Thean Kruger
Idriftsettelse

thean@brewiks.com
Nederland



Eric Kaelen


eric@eight-degree.com
‭+31 6 39 76 67 00‬
Belgia



Eric Kaelen


eric@eight-degree.com
‭+31 6 39 76 67 00‬
Frankrike



Sylvain Jean


sylvain@eight-degree.com
+33 6 40 99 47 86‬
Canada



Mario Bourgeois


mario@brewerytrader.com
Norge



OlaB. Skarland


post@petit-agentur.no
+47-7432-1400